Komenda Hufca odpowiadając na potrzebę zgłoszoną przez drużynowych podczas zbiórek nawiązała współpracę ze Składnicą Harcerską 4 ŻYWIOŁY. Od bieżącego tygodnia można składać zamówienia na asortyment składnicy w biurze Komendy Hufca. Oferujemy jednostkom niewielkie rabaty oraz brak kosztów przesyłki!

Procedura zamówienia:
1. Wybieramy towar ze strony www.4zywioly.pl.
2. Składamy zamówienie w biurze Komendy Hufca (telefonicznie, mailowo, osobiście). Zamówieniami zajmuje się dh. Agnieszka Kałużna.
3. Wpłacamy kwotę za zamówiony towar gotówką w biurze KH. Na niektóre towary składnica udziela niewielkich rabatów.
4. Komenda Hufca zamawia towar w składnicy i pokrywa koszty transportu.
5. Po kilku dniach odbieramy zamówienie z biura KH. Długość realizacji zamówienia nie zależy od KH, ale od składnicy.
W najbliższym czasie w biurze KH będą dostępne także wszystkie rozmiary mundurów do przymiarki. Zapraszamy!